/Files/images/diti/foto_sadochku_/images.jpg

Правила прийому до ЗДО

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник ЗДО протягом календарного року(в ясельні групи - протягом літа) на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Групи у дошкільному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:
  • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти КЗ" Костянтинівський ЗДО" необхідні наступні документи:

  1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють що до влаштування дитини до дитячого закладу.
  2. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (форма №26).
  3. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують.
  4. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.
Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей
  • Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини. Небажане носіння комбінезонів. Повинна бути чиста нижня білизна.
  • Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити.
  • Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і надіватися.
  • Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.
  • Лице повинно бути умите, ніс, руки - чисті, нігті - підстрижені, зуби - почищені, зачіска - охайна.
  • Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів.

Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, склянні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики і тому подібне, пігулки), а також їжу та напої.

Правила та обов'язки батьків!!!

  • Поважати людську гідність і професійну честь працівників дошкільного навчального закладу. Виявляти до них повагу в присутності дитини.
  • Неприпустимо розмовляти в дошкільному навчальному закладі ненормативною лексикою та підвищеним тоном будь з ким - батьками, дітьми, працівниками.
  • Поважати гідність своєї дитини та інших дітей.
  • Виконувати рекомендації педагогічних та медичних працівників дошкільного навчального закладу щодо розвитку, виховання, зміцнення здоров'я дитини та її гігієни.
  • Своєчасно приводити дитину до дошкільного навчального закладу. Про можливе запізнення попереджати завчасно.
  • Про відсутність дитини через хворобу або сімейні обставини та прихід її після відсутності обов'язково попереджати заздалегідь. Адже завідувач дошкільного навчального закладу затверджує меню та кількість дітей на харчування за даними попереднього дня.
  • Про відсутність дитини через інфекційне захворювання терміново повідомити в дошкільний навчальний заклад з метою термінової обробки групового приміщення та запобігання захворюванню інших дітей.
  • У шафі дитини мають бути гребінець та носова хустинка, а на верхньому одязі - петелька. Також у всіх дітей має бути змінне взуття, для занять фізкультурою - спортивний одяг та взуття. Для дитини раннього або молодшого дошкільного віку - змінний одяг, у дитини старшого дошкільного віку - за потреби.
  • Дитині заборонено приносити до дошкільного навчального закладу дрібні іграшки, монети, насіння рослин, гострі предмети, пігулки, продукти харчування. Тому слід щодня перевіряти кишені дитини. Не варто давати дитині в дошкільний заклад золоті та срібні прикраси, дорогі іграшки тощо. За їх збереження персонал закладу відповідальності не несе.
  • З метою збереження життя і здоров'я дітей, запобігання травматизму заборонено пересуватися на транспортних засобах територією дошкільного навчального закладу та приходити з будь-якими домашніми тваринами.
  • На території дошкільного навчального закладу категорично забороняється палити. Сміття викидати лише в урни.
  • Приводити дитину до дошкільного навчального закладу в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру її ноги та санітарно-гігієнічним вимогам. З метою запобігання травматизму заборонено взувати дитині шльопанці, незручне взуття.
  • Приводити до дошкільного навчального закладу здорову дитину. Слід повідомляти вихователям про стан здоров'я дитини вдома, про будь-які падіння та ушкодження, а також скарги дитини на погане самопочуття.
  • Батьки або особи, які за їх дорученням приводять дитину до дошкільного навчального закладу, мають передати дитину вихователеві або працівникові, який приймає дітей у цей час.
  • Неприпустимо відправляти дитину до дошкільного навчального закладу саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, яка за їх дорученням прийшла за дитиною.
  • Неприпустимо залишати дитину саму в приймальній кімнаті групового приміщення. Якщо запізнилися на ранкову гімнастику, слід дочекатися, коли діти вашої вікової групи повернуться, та передати дитину вихователеві.
  • Слід заздалегідь поінформувати вихователя про осіб, яким батьки доручають приводити дитину до дошкільного навчального закладу та забирати її з нього. За потреби таке доручення оформлюють письмово.
  • Вихователь не має права віддавати дитину неповнолітнім дітям та батькам у нетверезому стані. Лише за наявності письмової заяви батьків можна віддавати дитину іншим членам родини.
  • Вихователь та медична сестра оглядають дитину з метою своєчасного виявлення ознак захворювання (сипу, розчісувань, запалення очей тощо), нездужання (головний біль, хворе горло, слинотеча тощо), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо). Якщо під час ранкового прийому у дитини виявлено ознаки захворювання, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

/Files/images/diti/foto_sadochku_/bb33ff8ecc0c9584a0cd19bf2b7e7acd.jpg

ЧИ МАЮТЬ ПРАВО НЕПОВНОЛІТНІ ОСОБИ ЗАБИРАТИ ДІТЕЙ З ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ?

Відповідно до статті 150 Сімейного кодексу України від 10 січня 2002 р. №2947- ІІІ (із змінами, далі — (сімейний кодекс) батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.Частиною 6 статті 12 Закону України «Про охорону дитинства» від 26 квітня 2001 р. № 2402-ІІІ (із змінами, далі — Закон № 2402) встановлено, що батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за порушення прав і обмеження законних інтересів дитини на охорону здоров’я, фізичний і духовний розвиток, навчання, невиконання та ухилення від виконання батьківських обов’язків.

Відповідно до Закону № 2402 «Про дошкільну освіту» від 11 липня 2001 р. № 2628- ІІІ (із змінами, далі — Закон № 2628) зазначено, що батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність перед суспільством і державою за розвиток, виховання і навчання дітей, а також збереження їх життя, здоров’я, людської гідності.

Згідно з частиною 2 статті ІІ Закону № 2628 «Про дошкільний заклад», дошкільний навчальний заклад створює безпечні та нешкідливі умо

Кiлькiсть переглядiв: 18

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.