Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/diti/foto_sadochku_/123.png

Правила поведінки здобувача освіти вКЗ «Костянтинівський ЗДО (ясла садок)»

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною закладу освіти було комфортним і корисним.

Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

1. Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно! Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.
2. Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
3. При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері. Крім того ми просимо Вас: Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку.
4. Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою носовичок.
5. У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок.
6. Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.
7. Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.
8. О 9.00 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас: Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднається до дітей.
9. Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.00, в другій половині дня після 17.00; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.
10. Пам'ятайте, приносити іграшки до закладу освіти забороняється.
11. У нашому закладі обов'язковими є всі батьківські збори (3-4 разів на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.
12. При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається. Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити вихователя за телефоном.
13. Після хвороби дитина приймається в заклад освіти при наявності медичної довідки.
14. Якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до завідувача. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.
15. Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.
16. Навчіть своїх дітей:

Правил поведінки в закладі дошкільної освіти:

- завжди вітатися з вихователем, працівниками дитячого садка та дітьми;- слухати вихователя, не плакати, не пустувати;- не ламати іграшки, не рвати книги, берегти все;- не йти з дитячого садка без дозволу;- сперечатися треба чесно, принципово, не ображаючи один одного, не допускати переходу суперечки у сварку;- не звертати уваги на тих, хто хоче образити, дражнити, просто потрібно відійти від них;- не ображати нікого, не дражнити;- розв'язувати проблеми за допомогою слів, а не кулаків;- поступатися, шукати вихід із складних ситуацій;- уміти миритися, не сваритися.

мовленнєвому етикету:

- говорити чітко і спокійно, стежити за силою звуку, ніколи не підвищувати голосу, не кричати;- вживати чарівні слова у зверненні до дорослих людей та суспільстві;- до дорослого звертатися на "Ви";- ніколи не вживати нецензурних, брутальних слів, адже це не прикрашає людину, а навпаки - принижує її інтелект.

золотих правил спілкування:

- дотримуватися правил хорошого тону під час спілкування;- посміхатися, дивитися людині в очі, коли вітаєшся і розмовляєш з нею. Це свідчить про щирість і чесність, якщо хочеш, щоб до тебе добре ставилися, будь і ти добрим до інших;- ніколи не перебивати розмову людей, а дочекатися, коли розмову закінчать; коли розмовляють дорослі, не слід втручатися в їхню розмову і щось додавати, заперечувати чи стверджувати, коли тебе не питають;- завжди говорити правду, бо брехня не робить людині честі. У народі кажуть: "Шила в мішку не сховаєш";- просити вибачення тоді, коли щось зробив ненароком або справді хочеш виправитися, розуміючи свою провину;- вчіть дитину шанувати старших.

Пам'ятайте! Як ви ставитеся до своїх батьків, так і ваші діти.

Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.